Prodám Schumacher Cougar SV

Editovat/smazat/topovat »

Prodám Schumacher Cougar SV

Cena:2 900 Kč
Datum vložení:20.11.2017 00:42
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr
Telefon:728820462

Odpovědět na inzerát »

Prodám 1/10 2WD E-buggy Schumacher Cougar SV. Auto je ve výborném stavu, bez vůlí, minimálně jeté a jen v hale na koberci. Součástí sada použitých kol, 4 páry disků, vložky do pneumatik, ramena a více než 15 sáčků s náhradními díly. Původní cena jen za podvozek 6 500 Kč, díly další 3 000 Kč. Prodám i s díly za 2 900 Kč. V případě zájmu můžu přidat regl Novak Havoc PRO a motor Novak Velocity 7,5T za 2 500 Kč. Origninální krabice a návod. Více info po emailu. Možnost osobního předání v Brně či Ostravě, příp. na dobírku.

Galerie k inzerátu - Prodám Schumacher Cougar SV

Odpovědět na inzerát Prodám Schumacher Cougar SV

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK