Prodám Rc kamion King Hauler s návěsem carson 1/14

Editovat/smazat/topovat »

Prodám Rc kamion King Hauler s návěsem carson 1/14

Cena:23 000 Kč
Datum vložení:25.06.2017 14:21
Kontaktní údaje: 
Jméno:Lukáš Augustin
Telefon:602542209

Odpovědět na inzerát »

Prodám Rc kamion King Hauler s návěsem carson 1/14. Model je plně vybaven, funkční osvětlení jako blinkry, obrysová světla, potkávací, mlhovky a klakson. Model je vybaven zvukovým modulem. Návěs má samo zatahovácí a vysouvací nohy také celý osvícený.Točna na tahači je řízena servem, tak že návěs spojíte a rozpojíte na dálku. K modelu dám i vysílač tak stačí zapnout a můžete jezdit. Model prodávám pro nedostatek času je málo používaný jen pár metrů v interieru. Pořizovací cena 38 000kč.

Galerie k inzerátu - Prodám Rc kamion King Hauler s návěsem carson 1/14

Odpovědět na inzerát Prodám Rc kamion King Hauler s návěsem carson 1/14

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK