Prodám NITRO MOTOR TRX 3,3

Editovat/smazat/topovat »

Prodám NITRO MOTOR TRX 3,3

Prodám NITRO MOTOR TRX 3,3
Cena:6 000 Kč
Datum vložení:08.10.2015 17:27
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jaroslav Havránek
Telefon:774451313

Odpovědět na inzerát »

Prodám nový řádně zajetý NITRO MOTOR TRX 3,3 komplet s laděným dvoukomorovým výfukem, EZ Startérem včetně jednotky a nabíječky s akumulátorem,2x svíčkou, sání + 2x vzduchový filtr s olejíčkem, palivo JETS 25% + zbytek 16%, komplet seřízený a zajetý na 16% nitro. 9x nádrž stáří 10dní. Motor je na autě Nitro REVO TRAXXAS možno si poslechnout projet než ho sundám. Důvod prodeje je kompletní přestavba na benzínový motor. Info tel.: 774 451 313 ukázky možné v Praze nebo Brandýse nad Labem po předchozí tel. domluvě.

Odpovědět na inzerát Prodám NITRO MOTOR TRX 3,3

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK