Prodám nabíječku

Editovat/smazat/topovat »

Prodám nabíječku

Cena:100 Kč
Datum vložení:26.03.2014 19:40
Okres:Olomouc
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomáš Zatloukal
Telefon:773 213 630

Odpovědět na inzerát »

Prodám nabíječku na jedno článkové (1s - 3,7V) Li-Poly baterie. Původně sloužila pro nabíjení baterie s kapacitou 580 mAh ve RC vrtulníku Buddy toys BRH 338C11 (nebo případně Buddy toys BRH 338010), je možno nabíjet baterie s podobnou kapacitou, jelikož po ukončení nabíjení se rozsvítí indikační červená dioda. Nabíječka je v původním perfektním stavu, přestal jsem ji používat z důvodu nákupu nabíječky, která nabíjí všechny druhy baterií. Nabíječka je opatřena zdířkou pro konektor JST. K nabíječce dodám samozřejmě i podrobný návod.

Galerie k inzerátu - Prodám nabíječku

Odpovědět na inzerát Prodám nabíječku

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK