Prodám letadlo

Editovat/smazat/topovat »

Prodám letadlo

Cena:1 200 Kč
Datum vložení:25.12.2017 20:54
Kontaktní údaje: 
Jméno:Barbora Černá
Telefon:722771909

Odpovědět na inzerát »

Prodáváme model v rozloženém stavu. Typ P-51 Mustang s rozpětím 992mm (1:12), který byl vyroben metodou 3D Tisk z materiálu transparentního PLA . Struktura modelu je dle velice známé firmy 3D Labprint, který uvádí video návody na sestavení veškerých svých modelů. Modely z časových důvodů nesestavujeme ani nelakujeme , necháváme na váši fantazii a zručnosti.. V případě havárie letadla lze za rozumnou cenu dovytisknout jednotlivé díly.

Galerie k inzerátu - Prodám letadlo

Odpovědět na inzerát Prodám letadlo

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK