Prodám dron XIRO XPLORER V

Editovat/smazat/topovat »

Prodám dron XIRO XPLORER V

Cena:9 500 Kč
Datum vložení:21.06.2018 17:32
Okres:Vyškov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Libor Novák
Telefon:605253138

Odpovědět na inzerát »

Xiro Xplorer V je výkonná kvadrokoptéra s vestavěným GPS modulem a Full HD kamerou. Vysoce kvalitní plastové materiály jí dodávají tuhost a odolnost a zároveň nezaměnitelný futuristický design. Vyznačuje se mimořádnou sílou a stabilitou při letu. Kvadrokoptéra je vhodná pro indoor i outdoor létání. Integrovaná 1080p kamera, která je stabilizovaná na gimbalu. Online přenos z kamery do smartphonu nebo tabletu v rámci sítě. 3 letové režimy. V aplikaci vyberte objekt nebo osobu, kterou bude dron sledovat a natáčet. Stanovte trasu, po které poletí. LED osvětlení pro lepší orientaci. Součástí balení je rádiový vysílač i náhradní sada vrtulí.Přes integrovanou Wi-Fi síť dokáže v reálném čase zobrazovat záběry z kamery na vašem smartphonu nebo tabletu (aplikace je dostupná pro Android a iOS). Letový dosah činí cca 500 metrů, doba letu je v závislosti na zátěži skvělých 18-25min. Dron nabízí 3 letové režimy (úplný začátečník až zkušený pilot), pokročilé funkce letu, např. možnost sledování a natáčení vybraného objektu nebo osoby, let po stanovené trase, návrat na místo vzletu. Součástí prodeje je vše na obrázku: kvadrokoptéra, nový transportní batoh, 2x baterie Li-Pol 5200mAh, vysílač, gimbal s kamerou, nabíječka, sada náhradních vrtulí, kryt vrtulí, microSD karta 8GB, Micro USB kabel, manuál. Místo předání Jižní Morava. Rád předvedu v letu. Důvodem prodeje je nedostatek času.

Galerie k inzerátu - Prodám dron XIRO XPLORER V

Odpovědět na inzerát Prodám dron XIRO XPLORER V

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK