Prodám Dromida Ominus

Editovat/smazat/topovat »

Prodám Dromida Ominus

Cena:900 Kč
Datum vložení:28.10.2017 19:15
Okres:Nymburk
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Vítek
Telefon:723811215

Odpovědět na inzerát »

Prodám málo používané drony Ominus od firmy Dromida. V barvě červené a modré. Hlavní přednosti: 4 kanálový model, pokročilý systém stabilizace (kombinace 3-osého gyroskopu a 3-osého akcelerometru), nastavení 4 letových režimů pomocí tlačítka Flight Mode a pravé řídicí páky na vysílači, snadné použití funkce FLIP, LED osvětlení modelu, výborná ovladatelnost, odolná konstrukce z pevného plastu, alarm nízkého napětí baterie v modelu. Sada náhradních nepoužitých rotorových listů (4x), náhradní díly volně v prodeji. Jeden kus za 900,-, při koupi obou 1700,-.

Galerie k inzerátu - Prodám Dromida Ominus

Odpovědět na inzerát Prodám Dromida Ominus

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK