Prodám DJI Phantom 2 Vision Plus

Editovat/smazat/topovat »

Prodám DJI Phantom 2 Vision Plus

Cena:10 000 Kč
Datum vložení:04.11.2017 10:31
Okres:Náchod
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Novák
Telefon:725791421

Odpovědět na inzerát »

Prodám DJI Phantom 2 Vision Plus, 2 sady vrtulí, 2 baterie, autonabíječka, pam. karta, pevný kufr. Dron je 3 roky starý a poslední rok vůbec nelétal. Byl využíváný pouze pro pár komerčních fotografií (pro tyto účely registrován u ÚCL). Nalétáno má minimální počet hodin, nikdy nebyl havarován. Jen baterie už mají po třech letech horší kapacitu. Při osobním předání samozřejmě proškolím jak v létání, tak mohu pomoci s nastavením přes PC software. Ukázkové snímky pořízené dronem mohu zaslat emailem.

Galerie k inzerátu - Prodám DJI Phantom 2 Vision Plus

Odpovědět na inzerát Prodám DJI Phantom 2 Vision Plus

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK