Prodám Axial AX10 Scorpion

Editovat/smazat/topovat »

Prodám Axial AX10 Scorpion

Cena:0 Kč
Datum vložení:17.11.2017 15:41
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jakub Kapsa
Telefon:777248475

Odpovědět na inzerát »

Prodám sestavený model Axial AX10 Scorpion bez elektroniky. Na fotkách postavený na chassis Bender’s SWX Axial. Navíc k tomu ještě originální chassis a další chassis na experimentování. K tomu nabarvenou kastli a jednu nenabarvenou, návod. Model je vybaven mnoha volitelnými AL díly a je připraven pro řízení obou náprav 4WS. Model je málo ježděný, spíše jen vyzkoušený. S výběrem elektroniky případně mohu poradit nebo nasměrovat. Původní cena je nevyčíslitelná :-) model asi 10 tis. a tuning pak dalších 5-10 tis. Nyní cenu nabídněte.

Galerie k inzerátu - Prodám Axial AX10 Scorpion

Odpovědět na inzerát Prodám Axial AX10 Scorpion

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK