Prodam 2 Rc modely

Editovat/smazat/topovat »

Prodam 2 Rc modely

Cena:6 500 Kč
Datum vložení:18.03.2015 11:07
Kontaktní údaje: 
Jméno:Václav Pešík
Telefon:723582644

Odpovědět na inzerát »

Nabízím k prodeji 2 rc auto jsou to obě 1 :10 Reely Blaze RC Auto model EP Truggy 4WD do obou jsem pořídil střídave motory a regulatory ezrun je v nich opravdu sila,mam k tomu 2 baterie nosram 7.2 v 4600 miliamper a 1 baterii 7.2 v 3000 miliamper 6 prevodovejch koleček nahradnich jeste jsem je nemenil a dve hnací na moturky nahradní ložiska do kol a do diferaku.Programovací karta na regulatory. nahradní servo na řízení,oleje do tlumiču, nářadí klíče na kola jedou tak kolem 65 km v hodine. ke každemu je vlastní vysílačka.A nabíječka.

Galerie k inzerátu - Prodam 2 Rc modely

Odpovědět na inzerát Prodam 2 Rc modely

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK