Předválečný kluzák SCHWALBE včetně plánu

Editovat/smazat/topovat »

Předválečný kluzák SCHWALBE včetně plánu

Cena:599 Kč
Datum vložení:30.07.2018 14:31
Kontaktní údaje: 
Jméno:Automotochema
Telefon:704176651

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den. Dovolujeme si vám nabídnout mimořádně zachovalý, nijak nepoškozený model kluzáku SCHWALBE včetně plánu. Více napoví přiložené fotografie, na přání jich dokážeme poslat více na mejl. Plán modelu ve skutečnosti vypadá lépe než na fotografiích, nicméně i tady, přes pečlivé uchovávání za ta léta zub času zapracoval. Rozpětí modelu je cca 100 cm, délka cca 80 cm. Přestože žebra křídel jsou z překližky 0,7 mm a zbytek jsou dřevěné lišty, je model neuvěřitelně lehký. K modelu dále dostanete dva archy dobového potahového papíru o rozměrech 2 x 70 x 100 cm. Nejedná se o Modelspan ani Mikelantu ale o originální hedvábný potahový papír. Jeden má při okraji dírku a druhý jeden z okrajů mírně roztřepený. Nicméně z jednoho archu potáhnete celý model a ještě druhý zbude. Uvádíme naši představu o ceně, ale pokud máte vážný zájem, navrhněte cenu vy, určitě se dohodneme. Ideální je osobní předání v Plzni spojené s prohlídkou, nebo dobírka podle aktuálního ceníku české pošty.

Galerie k inzerátu - Předválečný kluzák SCHWALBE včetně plánu

Odpovědět na inzerát Předválečný kluzák SCHWALBE včetně plánu

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK