pozor na nepoctivé jednání

Editovat/smazat/topovat »

pozor na nepoctivé jednání

pozor na nepoctivé jednání
Cena:999 Kč
Datum vložení:22.03.2018 18:48
Okres:Trutnov
Kontaktní údaje: 
Jméno:novotny
Telefon:je podvodnik

Odpovědět na inzerát »

pripojuji se take k varovani. Pan Lukas Novotny je pouze sprosty podvodnik co okrada slusne modelare. Na modelbazaru se o nem psalo ze pripravil lidi o hodně tisic. Rychle podat trestni oznameni, pokud jich bude vice, panovi se to okradani už nevyplati.... A pokud jste mu uz poslali penize staci zajit do prijemcovy banky (zjistite posle cisla uctu) a zazadat o vraceni chybne platby. Pokud protistrana nedokaze, kde penize vzala, banka penize vrati a bude stihat.

Odpovědět na inzerát pozor na nepoctivé jednání

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK