plán R - 7 Racek

Editovat/smazat/topovat »

plán R - 7 Racek

plán R - 7 Racek
Cena:450 Kč
Datum vložení:19.03.2019 15:45
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jaromír Staněk
Telefon:603912735

Odpovědět na inzerát »

prodám perfektně nakreslený a do všech detailů rozkreslený plán vlastní konstrukce RC makety čs. akrobatického letadla R - 7 Racek (konstr. Ing. Z. Rublič z roku 1964) v měř. 1 : 4,5, tj. rozpětí 1.700 mm, pohon elektro, klasická celodřevěná stavba. Možno dodat sadu konstrukčních přepážek do trupu. Podrobnosti e-mailem nebo telefonicky, případným zájemcům zašlu náhled na plán e-mailem. Platba předem na účet. Velikost plánu: 1 x prodloužená A0, 1 x AO. Cena plánu 450 Kč + poštovné.

Odpovědět na inzerát plán R - 7 Racek

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK