Pitts Special (modro-žlutý)

Editovat/smazat/topovat »

Pitts Special (modro-žlutý)

Cena:2 099 Kč
Datum vložení:02.11.2016 18:26
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Antonín Ungr
Telefon:720 620 111

Odpovědět na inzerát »

Prodávám akrobatický dvouplošník pitts special s1 v modro-žlutém provedení, vyrobený z epp. Rozpětí - 850 mm, délka - 760mm. Model je zhruba 3krát létaný (- ve velmi dobrém stavu) a osazený třemi servy (výškovka, směrovka a 4 spojená křídélka), střídavým motorem + přidám vrtuli 10x4,7. Preferuji osobní předání! V případě zájmu volejte. * Pořizovací cena letadla a veškerého zmíněného osazeného vybavení cca 3000-3500kč. ** k modelu dám i originální podvozek a krytky kol *** cenu snižuji z 2500kč jako ,vánoční slevu' - sám bych si po prodání rád udělal na vánoce radost novým větroněm :D (-důvod prodeje) Mimo akrobata prodávám také baterii RAY LiPo 3S-11.1V 2700mAh. Baterie byla použita jen 2krát, ale po delším skladování je již mírně nafouknuta. Cena - 200kč. Možnost odprodat samostatně, ale opět pouze s osobním předáním.

Galerie k inzerátu - Pitts Special (modro-žlutý)

Odpovědět na inzerát Pitts Special (modro-žlutý)

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK