Oktokopter

Editovat/smazat/topovat »

Oktokopter

Cena:56 000 Kč
Datum vložení:27.12.2014 21:25
Okres:Trutnov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Kadaník
Telefon:776161944

Odpovědět na inzerát »

Prodám téměř nepoužitý oktocopter, vyrobený na zakázku na rámu Cinestar, osazený motory AXI 2814/22, postaveno na elektronice Microcopter, 3 osá gimbala, vybaveno přijímači Graupner, vysílač Graupner MX12 pro ovládání gimbaly, 8x nová baterie 8000mAh, náhradní vrtule, vybavená včetně zábleskových světel, gimbala do velikosti pro Canon 5D Mark III. Možnost doplnit o real-time HD přenos na zem od TeradekCube a včetně kamery SONY (HDR PJ780). Obojí skladem, možno přikoupit.

Galerie k inzerátu - Oktokopter

Odpovědět na inzerát Oktokopter

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK