Nový modelářský svěrák - poslední kus!

Editovat/smazat/topovat »

Nový modelářský svěrák - poslední kus!

Cena:299 Kč
Datum vložení:17.12.2018 13:57
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:KJ
Telefon:112223334

Odpovědět na inzerát »

Masivní univerzální stolní modelářský svěrák. Má uzamykatelný kulový kloub pro flexibilní pracovní úhly a také umožňuje otočení svěráku o 360 °. Univerzální svěrák je vyroben ze silného litého hliníku a čelisti jsou opatřeny gumovými čelistmi. Tyto pryžové čelisti zabraňují poškození předmětu, který upínáte ve svěráku a také poskytují lepší přilnavost, pokud držíte něco jemného, ​​co by mohlo být poškozeno příliš velkým tlakem. Součástí je také ruční adaptér pro vrtání a šestihranný klíč pro upínání elektrického nářadí o průměru 43 mm. Funkce: • Otočná a sklopná hlava • Vyjímatelné gumové čelisti Specifikace: Materiál: odlitek hliníku Výška nad pracovním stolem: 160 mm Maximální tloušťka pracovní desky: 53 mm Maximální roztažení čelistí: 50 mm Šířka čelistí: 78 mm Hmotnost: 770g Specifikace: (Pouze svorka) Materiál: litinový hliník Maximální průměr: 43 mm Hmotnost: 105g Osobní vyzvednutí na P6, nebo možno zaslat po po platbě předem na účet a +85,- poštovné.

Galerie k inzerátu - Nový modelářský svěrák - poslední kus!

Odpovědět na inzerát Nový modelářský svěrák - poslední kus!

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK