Nový DJI F550 + Naza + FPV + 2D Gimbal + GoPro

Editovat/smazat/topovat »

Nový DJI F550 + Naza + FPV + 2D Gimbal + GoPro

Cena:27 000 Kč
Datum vložení:17.03.2016 10:14
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Libor Vacek
Telefon:606227393

Odpovědět na inzerát »

Prodám nový, pouze zalétnutý a seřízený dron DJI F550 s Nazou Lite, 2D gimbalem s kvalitní řídící deskou Basecam, originál motory DJI 2212/920KV, regulátory speciálně vyráběné pro drony - Foxy multi 30A, vysílačem a přijímačem Fly Sky, komplet FPV vybavením (na monitoru stále ochranná folie), třemi bateriemi, nabíječkou, náhradními vrtulemi a jedním náhradním motorem. Battery pack ve vysílači je vyroben na zakázku tak, aby po zapnutí ovladače, začal zároveň napájet i FPV přijímač s monitorem (vše napájeno jednou baterií, nemusíte na krku držet váhu dalších dvou baterií, jednoduchá instalace a manipulace). Veškerá elektronika na dronu, ovladač, prostě vše je nové, pouze tělo dronu a GoPro je starší, ale samozřejmě plně funkční. Ke Gopru přidávám několik držáků, ochranný case, dvě baterie a nový náhradní objektiv, protože ten na GoPru je lehce odřený, ale nemá to vliv na obraz, proto jsem jej neměnil. Ve shrnutí: Stačí pouze zapnout a letět. Vše, co je potřeba pro FPV létání, natáčení, či focení je věcí prodeje. Vše je plně funkční a zalétané. Samozřejmostí je předvedení drona ve vzduchu. Prodávám tak, jak je na fotografiích. Cena je včetně GoPro 3+ Black Edition. Pokud by zájemce o kameru neměl zájem, mohu si ji nechat a adekvátně slevit. K předání v Praze, po dohodě v Krkonoších, či na Pelhřimovsku. V nejhorším případě zašlu poštou. Inzerát je platný do smazání.

Galerie k inzerátu - Nový DJI F550 + Naza + FPV + 2D Gimbal + GoPro

Odpovědět na inzerát Nový DJI F550 + Naza + FPV + 2D Gimbal + GoPro

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK