NAZA M + GPS/GLONASS

Editovat/smazat/topovat »

NAZA M + GPS/GLONASS

Cena:1 800 Kč
Datum vložení:11.05.2018 09:19
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Roman J
Telefon:737931189

Odpovědět na inzerát »

Prodám spolehlivou řídící jednotku NAZA od DJI pro multikoptéry. Jedná se o upgradovanou verzi Lite na V2. Díky tomu dron krásně visí, v případě plynového kniplu ve středové poloze. Originální GPS byla nahrazena za precizní duální "puk" GPS/GLONASS s kompasem, který spolehlivě zachytí 12-20 satelitů (ověřeno přes OSD, které mohu po dohodě přidat). Má vlastní zálohovanou paměť, díky které urychlí načtení polohy. Vše funkční, nehavarované.

Galerie k inzerátu - NAZA M + GPS/GLONASS

Odpovědět na inzerát NAZA M + GPS/GLONASS

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK