Nádherný model Audi Quattro S1 - 1:10 - rarita.

Editovat/smazat/topovat »

Nádherný model Audi Quattro S1 - 1:10 - rarita.

Cena:9 898 Kč
Datum vložení:16.03.2019 12:24
Okres:Semily
Kontaktní údaje: 
Jméno:Dušan Mlejnek
Telefon:739550435

Odpovědět na inzerát »

Nádherný model Audi Quattro S1 - 1:10. Jde o jedinečnou raritu – karoserie byla dovezena z Japonska. Podvozek Tamiya TT – 01 E v jedinečném optickém tuningu na zakázku. Model byl stavěný pouze na výstavu. Z tohoto důvodu zde uvádím věci, které beru za nutnost zde uvést. Nástřik žluté barvy je z vrchu. Karoserie nemá navrtané díry pro klasické držáky. Je zde jiný systém uchycení. Podvozek není osazen servem a je v něm základní motor. Kola jsou určeny na drift a disky jsou namontované z důvodu extrémní šíře karoserie na 2xšestihran a prodloužené hřídele unašečů, toto není vhodné pro normální ježdění. Lze zakoupit prodloužené osy i šestihrany. Model je schopen po osazení a seřízení normálně jezdit, ale v tomto případě je to nejen z mého pohledu barbarství, neboť i při šetrné ježdění dojde dříve či později k poškození modelu. K modelu dám jako bonus střídavý motor Xcelorin 3,5 - vysílačku Acoms 40Mhz + přijímač a drobné díly. Rarita-na e-shopu nekoupíte.

Galerie k inzerátu - Nádherný model Audi Quattro S1 - 1:10 - rarita.

Odpovědět na inzerát Nádherný model Audi Quattro S1 - 1:10 - rarita.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK