Nabíječka BEL AC510

Editovat/smazat/topovat »

Nabíječka BEL AC510

Cena:500 Kč
Datum vložení:23.09.2013 11:45
Kontaktní údaje: 
Jméno:Adam Polak
Telefon:731910986

Odpovědět na inzerát »

Prodam více účelovou dvoukanalovou nabíječku AC 510. Nabíjí baterie NiMH, NiCd a Pb akumulatory. Dobíjeci proud je nastavitelný rozsah od 0A-4A. Má i vybíjeci režim. Nabíjení : nabíjená baterie - akupack se připojí k zapnuté nabíječce a nastaví se nabíjecí proud. V kanálu A se nabíjení ukončí po cca 14 hodinách - akupack je nabíjen dále, ale jen konzervačním proudem (rozsvítí se žlutá dioda). V kanálu B se nabíjení ukončí po poklesu napětí - automatika Delta Peak. Nabíjecí proud je ovšem nutno nastavit jako 1 až 2 C (jednonásobek až dvounásobek kapacity), aby automatika zjistila pokles napětí. Po nabití nabíjení pokračuje - ale jen konzervačním proudem (rozsvítí se žlutá dioda). Nabíjecí proud lze nastavit na max. 3 A. Vybíjení : otočným knoflíkem se nastaví počet vybíjených článků, akupack se připojí na vypnutou nabíječku a nabíječka se zapne. Lze použít kanál A nebo B, nebo oba zároveň. Nabíjecí proud se nastaví na 0. Po vybití zhasne červená dioda a nabíječka přejde automaticky do režimu "nabíjení" nulovým proudem.

Galerie k inzerátu - Nabíječka BEL AC510

Odpovědět na inzerát Nabíječka BEL AC510

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK