MX-12 2,4GHz HOTT RC Ovladač + souprava.

Editovat/smazat/topovat »

MX-12 2,4GHz HOTT RC Ovladač + souprava.

Cena:3 900 Kč
Datum vložení:04.12.2017 21:41
Okres:Kladno
Kontaktní údaje: 
Jméno:Radek Hrdlička
Telefon:608542424

Odpovědět na inzerát »

Běžná cena 5400,- .MX-12 se 6 řídícími funkcemi a technologií Graupner Hott umožňuje pokročilé ovládání široké škály RC modelů. Použití Graupner Hott 2,4 GHz technologie přenosu zaručuje vysokou spolehlivost díky obousměrné komunikaci mezi vysílačem a přijímačem s integrovanou telemetrii a ultra rychlými odezvami. Rc souprava MX-12 disponuje 10 paměťmi pro modely, dobře přístupnými programovacími tlačítky, vysoce kontrastním 8-řádkovým modře podsvíceným grafickým displejem, který zajišťuje perfektní zobrazení všech nastavitelných parametrů a dat z telemetrie. Možné je rovněž ukládání dat telemetrie a rozšíření paměti na modely pomocí mikro-SD paměťové karty. Díky 12-bitovému 4096 přenosu dat je možné velmi citlivé ovládání modelu. Vysílač je vybaven USB portem pro čtení a ukládání dat modelů, pro aktualizaci firmwaru včetně hlasového výstupu na sluchátka.Je v Němčině.Poštovné dohodou.

Galerie k inzerátu - MX-12 2,4GHz HOTT RC Ovladač + souprava.

Odpovědět na inzerát MX-12 2,4GHz HOTT RC Ovladač + souprava.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK