Model Extra 330 + vybavení

Editovat/smazat/topovat »

Model Extra 330 + vybavení

Cena:2 200 Kč
Datum vložení:30.08.2018 18:05
Okres:Tábor
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr
Telefon:723438364

Odpovědět na inzerát »

Prodám novou stavebnici modelu Extra 330 RC HCF. HCF znamená - odlehčený, vyřezaný, potažený. Jedná se o depronovou konstrukci vyztuženou uhlíkem. Model je včetně super lehké elektroniky a pohonu. Vybavení k modelu je: Střídavý motor PJS k němu regulátor Yelow, Li-pol dvoučlánek, přijímač HiTec HFS + sada krystalů 35 Mhz kanál 66.( U krytalů nemohu zaručit kompatibilitu s dalšími značkami) Modely HCF nabízí velmi dobré letové vlastnosti a nízkou hmotnost. Ideální model na prázdiny. Rozpětí 840 mm, délka 917mm. Cena 2200Kč . Možnost vyzkoušení vybavení při osobním předání. Platí do smazání.

Galerie k inzerátu - Model Extra 330 + vybavení

Odpovědět na inzerát Model Extra 330 + vybavení

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK