Minititan E 325 motor, regulator, baterie

Editovat/smazat/topovat »

Minititan E 325 motor, regulator, baterie

Cena:2 000 Kč
Datum vložení:20.01.2015 10:36
Okres:Znojno
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondřej Nedoma
Telefon:603 97 32 74

Odpovědět na inzerát »

Prodám nedostavěný kit minititan. Nikdy neletěl, je sestaven a nyní v krabici rozložen na tři části. Model obsahuje Baterii, motor a regulator. Původní cena 6 000,- Nyní prodávám za 2 000,- Jedná se o první verzi modelu. Vhodná například na dostavbu polomakety, 3D a pod. S posláním modelu jsem se několikrát napálil takže preferuji osobní převzetí v Moravském Krumlově. Určitě každý ocení nákup zboží, které osobně vidí a nekupuje zajíce v pytli. Mě se také nebude model dále prodražovat na poštovném a ležet měsíce na poštách. Přiložím původní plány, krabici a vše co k modelu bylo. Prosím pouze seriózní zájemci. Na osobním odběr se domluvíme telefonicky.

Galerie k inzerátu - Minititan E 325 motor, regulator, baterie

Odpovědět na inzerát Minititan E 325 motor, regulator, baterie

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK