MESSERSCHMITT BF 109 H/F - 3D tisk

Editovat/smazat/topovat »

MESSERSCHMITT BF 109 H/F - 3D tisk

Cena:1 300 Kč
Datum vložení:21.03.2017 15:32
Okres:Rakovník
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondřej
Telefon:775068101

Odpovědět na inzerát »

Prodám stavebnici modelu MESSERSCHMITT BF 109 H/F od firmy 3DLabPrint. Model je kvalitně vytištěn na 3D tiskárně Original Průša I3 MK2 z materiálu PLA. Na webu 3DLabPrint lze dohledat spoustu dalších informací týkajících se stavby a video z letu. Letové vlastnosti jsou velmi dobré. V případě potřeby je možné dodat náhradní díly (části modelu). Konstrukce modelu je pěkně zpracovaná a je tak i velmi pevná. Součástí stavebnice jsou různé motorové lože. Je možné si zvolit verzi H či F. Model je dvoubarevný - stříbrná (šedá) v kombinaci se žlutým čumákem, ocasek a křidélky. V případě přání i jednobarevný. Ropětí: 1032mm Délka: 771mm Výška: 170mm Váha stavebnice: 410g Váha prázdného slepeného modelu: 821g PLA lze velmi dobře lepit vteřinovým lepidlem. Osobní předání, dobírka či zaslání poštou při platbě na účet. V případě dalších dotazů mě prosím kontaktujte emailem. Foto této stavebnice bude během nekolika dnů - nyní probíhá dotisk. Dále nabízím také modely EDGE 540 a Spitfire Mk XVI.

Galerie k inzerátu - MESSERSCHMITT BF 109 H/F - 3D tisk

Odpovědět na inzerát MESSERSCHMITT BF 109 H/F - 3D tisk

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK