Maverick Atom XT 1:18 RTR 4WD

Editovat/smazat/topovat »

Maverick Atom XT 1:18 RTR 4WD

Cena:950 Kč
Datum vložení:05.08.2015 00:13
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:XY Z
Telefon:000000000

Odpovědět na inzerát »

RC MODEL MAVERICK ATOM XT RTR 1:18 ELECTRIC BUGGY 4WD, velmi rychlý 30 km/h, pneu předlepené terénní, stoupavost 55 stupňů, aku MBP-21 1100 mAh NiMH (6pack). Provozováno dohromady asi půl hodiny na suchém asfaltu, nezávoděno, nebouráno - je to z fotek patrné, syna to nechytlo, pak jsme začali stavět dům a ... mezitím dospěl a má jiné zájmy. Cena nového kolem 2500 Kč, cena pro Vás 950 korun včetně dopravy (Česká pošta). Model, karosérie (neporušená), baterie, dálkové ovládání bez baterií, spojler, originální krabice, návod, veškeré příslušenství (kromě nabíječky), krystaly. Jen je třeba prověřit baterku, nebyla delší dobu dobíjená, zkoušel jsem protočit buggy na externí baterce, funguje bezvadně. Tlumiče, závěsy, řízení... bezvadné. Dobírka cena 950 Kč. Pečlivě zabaleno, krabice vyložena vyplňující hmotou proti otřesům. Kontakt = zašlu fotky.

Galerie k inzerátu - Maverick Atom XT 1:18 RTR 4WD

Odpovědět na inzerát Maverick Atom XT 1:18 RTR 4WD

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK