LOSI DBXL Desert buggi

Editovat/smazat/topovat »

LOSI DBXL Desert buggi

Cena:20 000 Kč
Datum vložení:19.04.2018 17:36
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ladislav Drahoš
Telefon:605000052

Odpovědět na inzerát »

Prodám LOSI DBXL Desert buggi 1:5. Plnně funkční. Oproti základnímu modelu větší motor ZENOAH G 320, laděný výfuk, duralové diferenciály (všechny tři), serva HITEC ( tah 50 kg), sada nových terénních gum na discích + sada obutých silničních kol. Vysílač + přijímač 2.4 GHz. Celý model je opotřebovaný úměrně stáří (2 roky). Nyní model seřízen a vyčištěn. Vyměněny oleleje v tlumičích i diferenciálech. Model klidně dovezu i někam dál. Dle domluvy.

Galerie k inzerátu - LOSI DBXL Desert buggi

Odpovědět na inzerát LOSI DBXL Desert buggi

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK