LOSI 8IGHT 2.0 TRUGGY

Editovat/smazat/topovat »

LOSI 8IGHT 2.0 TRUGGY

Cena:1 Kč
Datum vložení:29.12.2015 18:38
Okres:Benešov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Aleš Strnad
Telefon:607283488

Odpovědět na inzerát »

Nabízím k prodeji Losinu 2.0 truggy plně funkční, málo jetý (jen hobby), nikdy nebyl jetý závodně, v krásném stavu, osazen servy SAVOX 16 kg a 12 kg, s motorem Losi 454 (4,6 ccm), leštěný výfuk, atd. Vysílačka Spektrum DX3S s telemetrií a přijímačem, startbox se 4 akumulátory a nabíječkou, 3 akumulátory k autu s nabíječkou, 2x žhavička s nabíječkou, náhradní svíčky, klíč, tankovací láhev, návody na vysílačku i auto a spousta dalších věcí. Nový model stál 25000, něco jsem do toho nacpal, cena DOHODOU.

Galerie k inzerátu - LOSI 8IGHT 2.0 TRUGGY

Odpovědět na inzerát LOSI 8IGHT 2.0 TRUGGY

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK