Kvadrokpotéra X650F Predator

Editovat/smazat/topovat »

Kvadrokpotéra X650F Predator

Cena:19 000 Kč
Datum vložení:04.10.2015 14:08
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Aujezdský
Telefon:732489493

Odpovědět na inzerát »

Prodám vlastní stavbu poloprofesionální kvadrokoptéry X650F Predator. Kvadrokoptéra (zkr. Quad) je kompletně nová, zalítnutá, nálet cca 2 hodiny. Qaud je vhodný pro výuku létání, instalaci gimballu s kamerou a pořizování leteckých snímků. Snadné ovládání umožňuje řídící jednotka Naza M Lite s GPS. Lze létat ve 3 režimech (manual, stabilizace atti, stabilizacea atti s GPS). Díky GPS stabilizaci quad dřží svou pozici a není unášen větrem. Funkce umožňuje také zamknutí qaudu k sledovanému místu.(vhodné pro filmaře, zamknutí = při jakémkoliv pohybu bude příď stroje mířit k danému bodu). Jednotka dále umožňuje inteligentní Fail-Safe mód. Více charakteristik naleznete v popisu jednotky Naza M Lite RÁM: Kvalitní rám je zkonstruován ze skelných vláken a hliníkových ramen. Ramena rámu jsou sklopná a umožňují snadnou přepravu. Bezpečné přistání umožňují plastové podvozkové nohy, které pruží. MOTORY: O pohon se starají 4 výkonné střídavé el. motory s maximálním výkonem 270 W a 8000rpm/v. Motory vynikají vysokým výkonem, který quadu umožňuje rychlou stoupavost, zároveň jsou optimální kombinací výkon/spotřeba. Použité vrtule jsou vyvážené a odladěné pro maximální letecký komfort s výbornou účinností. Baterie: Na 4S 5000mAh baterii lítá Quad 15 - 20 minut. S větší kapacitou baterie lze létat déle. PARAMETRY: Hmotnost: 1 500 g (bez baterie) Rozpětí: 650 mm (bez vrtulí); 830 mm (s vrtulemi) Výška: 360 mm (včetně GPS modulu) Nosnost: cca 2,5 Kg SOUČÁSTÍ PRODEJE JE: Nová kvadrokoptéra vybavena - rámem ze skelných vláken - 4x střídavými el. motory 270 W a 8000rpm/v - 4x 30A regulátor - řídící jednotka Naza M Lite s GPS modulem (+ kabely a propojení s PC) - 2x baterie - český návod k jednotce Naza M Lite Součástí prodeje záruka na řídící jednotku. ZDARMA dovoz v okruhu 50 km od Ostravy nebo Humpolce + předvedení, zapojení a nastavení na vaší RC soupravu, zaškolení, výuka letu. Podmínkou je pouze osobní doručení - nezasílám poštou. V případě delší vzdálenosti = individuální domluva na předání a dopravném. SOUČÁSTÍ PRODEJE NENÍ: - vysílač a přijímač (nutná vlastní RC souprava s min. 4 kanály) V případě více informací mě kontaktujte e-mailem.

Galerie k inzerátu - Kvadrokpotéra X650F Predator

Odpovědět na inzerát Kvadrokpotéra X650F Predator

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.



Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK