JJRC X1 Brushless quadcopter dron

Editovat/smazat/topovat »

JJRC X1 Brushless quadcopter dron

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:08.07.2016 18:04
Kontaktní údaje: 
Jméno:Filip Šmejkal
Telefon:723288622

Odpovědět na inzerát »

Jedná se o drona s brushless motory za velmi dobrou cenu, přesnou specifikaci parametrů si můžete vygooglit "JJRC X1". Důvod prodeje je ten, že jsem ztratil svého předchozího drona, následně objednal tohoto a než tento dorazil, našel jsem opět toho předchozího :-D. Dron je tedy nový, letěl jsem s ním asi dvakrát, pořizovací cena cca 2700,-. Součástí balení jsou čtyři náhradní vrtule, lipo akumulátor, nabíječka, chrániče vrtulí a ovladač.

Galerie k inzerátu - JJRC X1 Brushless quadcopter dron

Odpovědět na inzerát JJRC X1 Brushless quadcopter dron

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK