Jeanneau Merry Fisher 695

Editovat/smazat/topovat »

Jeanneau Merry Fisher 695

Cena:560 000 Kč
Datum vložení:17.03.2018 20:43
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Dobromir Marousek Petric
Telefon:222589443

Odpovědět na inzerát »

2006 Jeanneau Merry Fisher 695 poháněný jediným vznětovým motorem Volvo D3 160 hp. Merry Fisher je jméno, které je synonymem velkých rybářských a plavebních lodí. Tento model 695 má to nejlepší z obou světů - spoustu zadního palubního prostoru pro všechny rybářské potřeby, projíždějící boční paluby pro pohodlí a bezpečnost, stejně jako prostorná salonní kabina se třemi lůžky, kuchyňkou, hlavami a dobrým navigačním vybavením. Jděte na křižování, jděte do rybaření a dostanete obojí, byla velmi dobře udržovaná a přichází s mnoha doplňky.

Galerie k inzerátu - Jeanneau Merry Fisher 695

Odpovědět na inzerát Jeanneau Merry Fisher 695

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK