Hubsan H501M-GPS

Editovat/smazat/topovat »

Hubsan H501M-GPS

Cena:3 800 Kč
Datum vložení:01.12.2018 20:30
Okres:Zlín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Miroslav Kolmačka
Telefon:723207215

Odpovědět na inzerát »

GPS- dron je ve předu vybaven širokoůhlou HD kamerou díky které můžete pořizovat videa/fotky přímo za letu pomocí tlačítek na ovladači. Fotky a videa se ukladájí přímo na paměťovou kartu microSD kterou jen zasunete z boku do dronu. Obraz je v reálném čase přenášem pomoci WiFi přímo do mobilního telefonu či tabletu který máte připevněný na ovladači. GPS dron nabízí také funkce AUTOMATIC TAKE-OFF(automatické vzlétnutí),AUTO RETURN HOME(automatický návrat domů pomocí GPS),FOLLOW ME MODE(tzv následuj mě),ALTITUDE MODE(automatické držení zvolené výšky),HEADLESS MODE(ovládání nezávislé na natočení dronu),WAYPOINTS FLY(V mobilni aplikaci si můžete navolit na realné mapě body kam má dron letět a dron pak letí na dané souřadnice a vy můžete během automatického letu pořitovat fotky nebo videa). Specifikace: -střídavé brushless regulátory 12A -střídavé brushless motory KV1650 PM1808 -6osý gyroskop pro stabilizaci letu -led barevné osvětlení dronu pro let v noci a lepší orientaci ve vzduchu -HD kamera s video / foto záznamem na microSD kartu-reálný přenos videa/fotek pomocí WiFi signálu do vašeho mobilního telefonu/tabletu -doba letu až 20minut na dodávanou pohonnou Lipol baterii 2700mAh 7.4V Přídavné nožičky,náhradní vrtule. Další dvě baterie.

Galerie k inzerátu - Hubsan H501M-GPS

Odpovědět na inzerát Hubsan H501M-GPS

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.



Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK