HPI WR8 FLUX RTR 2,4 GHz

Editovat/smazat/topovat »

HPI WR8 FLUX RTR 2,4 GHz

Cena:7 000 Kč
Datum vložení:05.09.2018 15:20
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Adam B.
Telefon:601325123

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC HPI WR8 FLUX RTR 2,4 GHz model speciálu Ford Fiesta WRC v měřítku 1:8 s náhonem 4WD, který je poháněn výkonným střídavým motorem a dodáván v setu včetně RC soupravy pracující v pásmu 2,4Ghz. Model nebyl nikdy jetý venku, pouze uvnitř. Zcela funkční s dokoupeným příslušenstvím (tlumiče, pneumatiky,..). Kompletně sestavený model Tříkrálová RC souprava 2,4Ghz Výkonný střídavý motor FLUX VECTOR 4000 Obousměrný regulátor otáček s ventilátorem FLUX VAPOR PRO Planetové diferenciály Duralové šasi Skrutné stabilizátory Ocelové hnací poloosy Olejové tlumiče - original Olejové tlumiče - Gmade XD Diaphragm Shock 75mm (v ceně cca 550) Maketová kola - WR8 Tarmac Wheel Maketová kola - WR8 Rally Off-road Wheel Pneumatiky - WR8 Tarmac Tire D Comp Pneumatiky - WR8 Rally Off Rroad Tire Maketová kola - stříbrná Pneumatiky - "špunty" 2x Maketově karosérie Pro zprovoznění potřebujete pouze LiPo/LiHV baterii 7,4 V s Dean-T konektorem nebo je připravena redukce pro 4mm jack konektor.

Galerie k inzerátu - HPI WR8 FLUX RTR 2,4 GHz

Odpovědět na inzerát HPI WR8 FLUX RTR 2,4 GHz

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK