Hpi Savage brushless monster truck 1/8

Editovat/smazat/topovat »

Hpi Savage brushless monster truck 1/8

Cena:3 500 Kč
Datum vložení:04.03.2018 11:12
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Štefan
Telefon:737458198

Odpovědět na inzerát »

Prodám monster truck firmy HPI. Je to Savage v konverzi na elektro. Je to jedno z nejlepších aut na bashing (ježdění v terénu, skoky...prostě blbnutí ;) ), co vydrží vše. Auto před prodejem kompletně rozebráno, vyčištěno, opraveno, vyčištěné difereniciály namazané, tlumiče naplněny novým olejem hustoty 300cps. K autu přidám i nějaké náhradní díly. V autu je jen servo. V případě zájmu se můžeme domluvit i na baterkách, motoru, reglu a rádiu. Případně vše namontovat a zprovoznit.(vše kromě rádia a baterek za 6000)

Galerie k inzerátu - Hpi Savage brushless monster truck 1/8

Odpovědět na inzerát Hpi Savage brushless monster truck 1/8

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK