HPI MT2 + ACME silniční auto

Editovat/smazat/topovat »

HPI MT2 + ACME silniční auto

Cena:15 000 Kč
Datum vložení:24.04.2018 08:16
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Lukáš
Telefon:724088333

Odpovědět na inzerát »

Prodám dvě spay.lovací RC auta HPI MT2 (upgrade na hliník, plastová ramena a podvozek jako náhrada) a od ACME silniční auto Ferrri nebo Dodge Viper. K oběma několik kitů, k oběma náhradní díly (převodová kolečka, ložiska..), k HPI náhradní motor, u HPI je potřeba opravit tahové startér. K oběma je vysílačka a přímač 27MHz. Motory ošetřené a zakonzervované After run olejem. Vše co je na foto. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Cena za vše.

Galerie k inzerátu - HPI MT2 + ACME silniční auto

Odpovědět na inzerát HPI MT2 + ACME silniční auto

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK