HPI Blitz brushless

Editovat/smazat/topovat »

HPI Blitz brushless

Cena:8 500 Kč
Datum vložení:06.08.2016 21:08
Okres:Opava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Moša
Telefon:725357916

Odpovědět na inzerát »

Vynikající auto. Hodně vydrží skvělé pro začátečníky. Prodávám kvůli přechodu na spalovací. Dávám k tomu táké dvě závodní pneumatiky.Dával jsem tam brushless soupravu asi před rokem ( střídavý motor Vector K7 8.5 T a regulátor spin brushless PRO) od té doby jsem s tím moc nejezdil.jsou k tomu dvě karoserie, ale obě jsou prasklé. Jsou k tomu také dvě baterky LiPo, ale jedna je prasklá, ale při jízdě to nevadí. Mám k tomu take nabíječku equlibrium mini V2. S cenou lze hýbat, ale ne moc. Mám ke všemu původní obaly i návod mám.

Galerie k inzerátu - HPI Blitz brushless

Odpovědět na inzerát HPI Blitz brushless

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK