HPI Baja SS

Editovat/smazat/topovat »

HPI Baja SS

Cena:16 000 Kč
Datum vložení:11.10.2018 19:09
Okres:Olomouc
Kontaktní údaje: 
Jméno:Olda
Telefon:735266314

Odpovědět na inzerát »

Prodám HPI Baju SS, 2T motor Zenoah 26ccm(2070) benzin+olej, servo plynu-brzda original HPI, směrové servo HI-Tech. Na autě spousta věcí nová: diferenciál, palivová soustava(hadičky, palivový filtr), startér, spojka, prachovky na poloosách, karoserie. Zadní rozpěra mezi tlumiči a přední tlumičová věž v hliníku. Prakticky stav nového modelu. Rc souprava obyčejná 2,4Ghz. Součástí prodeje je nabíječka, klíč na kola, přidám náhradní vzduchový filtr a nejakou bižuterii.

Galerie k inzerátu - HPI Baja SS

Odpovědět na inzerát HPI Baja SS

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK