Horizon FPV Antennas

Editovat/smazat/topovat »

Horizon FPV Antennas

Cena:800 Kč
Datum vložení:28.12.2015 17:16
Kontaktní údaje: 
Jméno:Laďa Nesvadbík
Telefon:775280283

Odpovědět na inzerát »

Prodám značkové 5,8 ghz FPV antény od Horizon FPV Antennas, velmi kvalitní britský výrobce. Jedná se o 2ks SPW (čtyřlístky) kapotovaných Nimrod antén, konektory SMA (jedna s rovným druhá se zahnutým konektorem, viz. foto). Dále na prodej 14dbi Helical Blackhawk anténa. Všechny antény v provedení GOLD a RHCP (pravotočivé). U SPW antén Nimrod uvádí výrobce doživotní záruku, poškodíte, zničíte a měl by vyměnit za novou. Antény jsem použil pouze několikrát fungují perfektně, prodávám s ohledem na nevyužití. Cena za jednu SPW anténu 800,- Kč, cena za Helical Blackhawk anténu 1800,- Kč. Prodej možný jak po kusech nebo i raději dohromady, potom celková cena dle dohody. Poštovné rovněž dle dohody, na dobírku nezasílám.

Galerie k inzerátu - Horizon FPV Antennas

Odpovědět na inzerát Horizon FPV Antennas

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK