HK Y650 Scorpion - nesestavený za supercenu.

Editovat/smazat/topovat »

HK Y650 Scorpion - nesestavený za supercenu.

Cena:4 999 Kč
Datum vložení:07.03.2016 23:45
Okres:Pardubice
Kontaktní údaje: 
Jméno:Josef Halamka
Telefon:724 794 449

Odpovědět na inzerát »

Prodám na dobírku kompletní soubor nepoužitých dílů pro sestavení nádherného koptéru netradičního tvaru škorpiona. Soubor obsahuje : originálně zabalené díly skeletu v krabici, motory 2312/980kv (3xCW + 3xCCW) s příslušnými vrtulemi a "neviditelné" (do ramen scorpiona zasunutelné) OPTO ESC 20A (4x Blheli + 2x SimonK). Zdarma přidám sestavený příslušný gimbal pro kameru (i větší, se snímkovacím servem), včetně namontovaných velkých serv (kov)a přijímač AR500. NESTÍHÁM !!!

Galerie k inzerátu - HK Y650 Scorpion - nesestavený za supercenu.

Odpovědět na inzerát HK Y650 Scorpion - nesestavený za supercenu.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK