Hitec Eclipse 7 + Optima 7

Editovat/smazat/topovat »

Hitec Eclipse 7 + Optima 7

Cena:1 800 Kč
Datum vložení:29.10.2018 13:02
Kontaktní údaje: 
Jméno:Daniel Zembol
Telefon:731552743

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC soupravu Hitec Eclipse 7 s telemetrickým modulem SPECTRA 2,4GHz + přijímač Optima 7. Jedná se o programovatelnou sedmikanálovou RC soupravu s telemetrickým modulem SPECTRA 2,4 GHz s modulací AFHSS. Souprava má tři základní programy pro modely typu ACRO (motorová a akrobatická letadla), GLID (větroně a motorové větroně) a HELI (vrtulníky). Systém obsahuje paměť pro 22 modelů, digitální trimy s nezávislou pamětí pro každý letový režim, 8 přepínačů (1 třípolohový, 6 dvoupolohových a 1 dvoupolohový mžikový spínač Učitel-Žák), dva otočné přepínače a zásuvku Učitel-Žák. Programové funkce zahrnují obrácení smyslu a nastavení velikostí výchylek, dvojí výchylky a exponenciální průběh, volné mixy a další funkce dle typu modelu. Součástí soupravy je také sedmikanálový příjmač OPTIMA 7, dále dvě sady baterií NiMH, nabíječka, podrobný návod v českém i anglickém jazyce a další drobné příslušenství. Souprava je nyní nastavena do módu 1.

Galerie k inzerátu - Hitec Eclipse 7 + Optima 7

Odpovědět na inzerát Hitec Eclipse 7 + Optima 7

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK