Gimbal-Závěs pro fotoaparát na dron+Ovladačka

Editovat/smazat/topovat »

Gimbal-Závěs pro fotoaparát na dron+Ovladačka

Cena:9 800 Kč
Datum vložení:22.08.2016 17:23
Okres:Jeseník
Kontaktní údaje: 
Jméno:Marek Slíva
Telefon:602761867

Odpovědět na inzerát »

Prodávám 3osý závěs na fotoaparát k montáži na dron značky GHT s ovladačkou Futaba T6J. Gimbal umožňuje otáčení kamery o více, jak 360 st. Vývod pro přenos obrazu na zem z horní části. Gimbal obsahuje řídící jednotku Alexmos BaseCam Simple BGC 32bit, BlueTooth modul pro ovládání, HDMI / AV převodník, a přijímač Futaba R2006GS. Přijímač i vysílačka Futaba jsou spárované. Gimbal lze jen vyvážit a připojit k napájení. Gimbal váží 1060g a je vhodný pro fotoapráty SONY NEX, Sony Alpha. Dále je součástí gimbalu konektor pro připojení fotoaparátu s microHDMI (možnost výměny kabelu na HDMI) a dálková spoušť. Interface je vybaven antivibračními podložkami a je přizpůsoben pro montáž na S800, S900, Tarot FY960 apod... Dále dodávám redukci pro připojení napájení gimbalu přímo z baterie. Prodávám vyvážený na GH4, ale GH4 je na gimbal těžký a vhodný pouze na focení. Mám odzkoušeno, že fotografie jsou naprosto dokonalé. V částce je již započítaná suma za zaslání.

Galerie k inzerátu - Gimbal-Závěs pro fotoaparát na dron+Ovladačka

Odpovědět na inzerát Gimbal-Závěs pro fotoaparát na dron+Ovladačka

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK