Futaba T14 SG používaná pouze k simulátoru Phoenix

Editovat/smazat/topovat »

Futaba T14 SG používaná pouze k simulátoru Phoenix

Cena:13 990 Kč
Datum vložení:08.07.2017 23:00
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Matejsek
Telefon:603291077

Odpovědět na inzerát »

Nabízím k prodeji 14 kanálovou rc soupravu Futaba T14 SG, 4 roky starou používanou pouze k simulátoru Phoenix 5.5. Vysílač má nainstalován firmware 4.0 (možno updatovat na verzi 7). Přidávám zdarma original kufr v hodnotě 1.400,- kč, kabel pro měření spotřeby baterie v modelu v hodnotě 299,- kč, NiMh battery pack 4.8 V pro bezpečné zkoušení přijímače R7008SB a 8GB SD kartu. Součástí vysílače je již zmíněný 8 kanálový přijímač R7008SB, popruh na vysílač originál i nový robbe/ futaba, nabíječ vysílače a vypínač s nabíjecím kabelem do modelu. Preferuji případně osobní odběr (Rychnov nad Kněžnou, Náchod popř. Hradec Králové). Při rychlém jednání přidám zdarma simulátor Phoenix RC 4 (bezplatný update na verzi nejnovější) včetně USB kabelu s redukcí futaba pro připojení k PC - původní cena 2830,- kč.

Galerie k inzerátu - Futaba T14 SG používaná pouze k simulátoru Phoenix

Odpovědět na inzerát Futaba T14 SG používaná pouze k simulátoru Phoenix

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK