FPV dron,hexacopter,FatShark,GoPro,Eclipse 7,přísl

Editovat/smazat/topovat »

FPV dron,hexacopter,FatShark,GoPro,Eclipse 7,přísl

Cena:8 999 Kč
Datum vložení:28.06.2017 12:36
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Křížek
Telefon:601374895

Odpovědět na inzerát »

Prodám FPV dron a kompletní příslušenství. Dron je plně funkční a již není potřeba k němu nic dokupovat. Uložení pro GoPro kameru je vyvážené, dron tak může pořizovat stabilizované video. Pro šikovnější lze předělat na novější model GoPro kamery. Obraz je přenášen do brýlí FatShark. Součástí prodeje: Dron, 6 motorů, 6 regulátorů 3x baterie 22,2V, balancované Vysílač Hitec Eclipse7Pro 2,4 GHz+přijímač+obal na vysílač Nabíječ baterií Equilibrium 3,5 Kamera GoPro1 + podvodní pouzdro Set brýle+vysílač Fat Shark Přepravní box na dron Osobní odběr v Plzni nebo po domluvě možno zaslat poštou.

Galerie k inzerátu - FPV dron,hexacopter,FatShark,GoPro,Eclipse 7,přísl

Odpovědět na inzerát FPV dron,hexacopter,FatShark,GoPro,Eclipse 7,přísl

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK