FORD - Raptor UNSC

Editovat/smazat/topovat »

FORD - Raptor UNSC

Cena:0 Kč
Datum vložení:31.07.2017 12:42
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:John
Telefon:000000000

Odpovědět na inzerát »

Prodám FORD Raptor - UNSC PODVOZEK - (Acme - Trooper) lehce ježděný. Kompletní repase, nové oleje v diferenciálech a v tlumičích. Kompletní elektronika, stejnosměrný motor, regulátor s aktivním chlazením a přijímač s vysílačkou. Karoserie lexanová - vše ruční práce, unikátní kamufláž a pneu vše dle předlohy, paraboly včetně led světel přesně podle originálu FORD Raptor UNSC 1:1 viz. jedna fotka je realné vozidlo. Vozidlo v této úpravě, nebylo vůbec ježděno. Posloužilo jen na předvádění. V případě zájmu se neváhejte zeptat. Další fotky na přání. Cena: domluvou )))) (moje pocitovka 15.000,-)

Galerie k inzerátu - FORD - Raptor UNSC

Odpovědět na inzerát FORD - Raptor UNSC

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK