FLYZONE SENSEI FS TRAINER

Editovat/smazat/topovat »

FLYZONE SENSEI FS TRAINER

Cena:6 000 Kč
Datum vložení:30.07.2017 19:21
Okres:Nymburk
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Vítek
Telefon:723811215

Odpovědět na inzerát »

Prodám nový model rc letadla SENSEI FS. Rozpětí 1475mm, délka 1220mm, váha 1470g. Trup modelu z pěnového EPP je dodáván s namontovaným střídavým motorem, s osazeným střídavým regulátorem 30A a servy směrovky, výškovky a ovládání dvířek pumovnice. Křídlo z pěnového EPP je dvoudílné, spojované čtyřhrannou trubkovou uhlíkovou spojkou a velkoplošnou plastovou "sponou". K trupu se křídlo upevňuje polyamidovými šrouby. V modelu je instalován inovativní stabilizační systémem 3osý WISE-gyroskop. Uvnitř trupu vlepena překližka, při montáži není zapotřebí lepení (vše se šroubuje). Doporučená baterie 3S/2100mAh. Vhodné pro začátečníky. Při rychlém jednání možná sleva.

Galerie k inzerátu - FLYZONE SENSEI FS TRAINER

Odpovědět na inzerát FLYZONE SENSEI FS TRAINER

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK