F3K Chicco

Editovat/smazat/topovat »

F3K Chicco

Cena:9 900 Kč
Datum vložení:23.07.2017 10:07
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ivo Bratršovský
Telefon:724865062

Odpovědět na inzerát »

Dva modely Chicco druhé jakosti s pěknou, zářivě zelenou barvou. Křídlo s nápisem na pravé polovině křídla je s plným jádrem, superlehká verze 105g. Jeho letová váha bude kolem 235g. Odolné vůči promáčknutí, oděrkám. Je to křídlo pro leváka, má opravený nosník, který byl nalomen při přepravě, poctivě opraveno viz. foto. Chicco s nápisem uprostřed je také superlehká verze ale se sendvičovým křídlem. Tento model je pro praváka, letová váha bude podobná jako u prvního. Křídlo má na několika místech oloupaný čirý lak, jinak bez problémů. Jedná se tedy jen o vadu estetickou. Trupy jsou 1. jakost, ocásky taktéž. Jsou to modely bez výbavy, nové vč. příslušenství k dokončení. Více info a fotky na mailu a po telefonu. Cena je stejná pro oba modely.

Galerie k inzerátu - F3K Chicco

Odpovědět na inzerát F3K Chicco

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK