EMXT-1 /nový regulátor,pěkný stav

Editovat/smazat/topovat »

EMXT-1 /nový regulátor,pěkný stav

Cena:2 800 Kč
Datum vložení:11.08.2016 00:37
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jaroslav Brůžek
Telefon:603324063

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC HIMOTO EMXT-1 ,jedná se o elektro auto 4x4 včetně RC soupravy 2.4Ghz . O model dobře pečováno,ježděno pouze na dvoře a po jízdě vždy vyčištěné. Součástí modelu je i baterie,takže je možné ho samozřejmě vyzkoušet při prodeji. Na modelu je minulý týden koupen nový (lepší než původní) regulátor za 1200,- . V případě solidního jednání přidám nový motor Mig 500 Turbo Race,co jsem měl do zásoby a ještě jednu baterii. Na modelu chybí karoserie (nová stojí 450,-),kterou mi rozkousal pes,když jsem jí nechal omylem venku na lavičce při obědě. Možné vyzvednout v Praze nebo Jičín (víkend)

Galerie k inzerátu - EMXT-1 /nový regulátor,pěkný stav

Odpovědět na inzerát EMXT-1 /nový regulátor,pěkný stav

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK