EASY COPTER V8 XL

Editovat/smazat/topovat »

EASY COPTER V8 XL

Cena:790 Kč
Datum vložení:26.04.2018 20:47
Kontaktní údaje: 
Jméno:Pierr72
Telefon:603959575

Odpovědět na inzerát »

Prodám Easy Copter V8xl. RC systém Easycopter XL V8 je určen pro začátečníky při použití v interiéru nebo venku při klidném počasí. Dokonce i úplný nováček může letět s tímto vrtulníkem rovnou z krabice. Rc model byl jenom zalítán. Ležel asi 6 roků v krabici. V podstatě nepoužívaný, jako nový! Baterie jsem nabyl a vyzkoušel funkčnost jen tak v ruce, a kupodivu fungují. V balení je baterie ly-pol 1000 mAh (pokud by ly-polka už neměla potřebnou výdrž, dá se pořídit podobná.), nabíjecí baterie AA 2600mAh do vysílače, nabíječka z adaptérem do sítě, a příprava na nabíjení přímo z autobaterie. Ještě náhradní listy. Jako bonus přiložím SIMtransmitter 6, rc letecký simulátor!

Galerie k inzerátu - EASY COPTER V8 XL

Odpovědět na inzerát EASY COPTER V8 XL

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK