Eachine vr007 PRO

Editovat/smazat/topovat »

Eachine vr007 PRO

Cena:900 Kč
Datum vložení:16.12.2017 12:01
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondřej Fučík
Telefon:722674449

Odpovědět na inzerát »

FPV brýle s videopřijímačem Eachine VR 007. Obrazovka s kvalitním displejem a úhlopříčkou 4,3 palce poskytuje intenzivní zážitek z letu. Přiložená baterie vydrží několik hodin provozu a poté je možné připojit libovolnou jinou 2S baterii. Videopřijímač podporuje všech 40 kanálů, se kterými se lze běžně setkat. Možnosti přizpůsobení hlavových pásků i obrazu jsou samozřejmostí. Verze Pro navíc obsahuje jednoduché OSD, které zobrazuje aktuálně zvolenou frekvenci přijímače.

Galerie k inzerátu - Eachine vr007 PRO

Odpovědět na inzerát Eachine vr007 PRO

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK