E-revo 1/16

Editovat/smazat/topovat »

E-revo 1/16

E-revo 1/16
Cena:6 500 Kč
Datum vložení:29.06.2018 14:14
Kontaktní údaje: 
Jméno:Peter Sabo
Telefon:607008317

Odpovědět na inzerát »

Zdravím všechny.Syn se rozhodl prodat svého Revíka,chce velký model.Autíčko šlape jak švýcarska ekonomika.O pohon se stará vodotěsné brushless kombo s 3900KV motorem.Tuto kombo je určené pro monstry 1/10,takže s ním šestnáctina jede kilo jak nic.Díly řízení jsou v hliníku,takže ani bouračka,nebo obrubník nejsou fatální úraz.Na autě čerstvě vyměněny kardanové hřídele.Fungl nová kola.Ochranná klec proti poškození motoru a převodovky následkem otočení na střechu.Slouží také na upínání kastle,už žádné zatracení sponek.Klec se dá jednoduše sundat a používat normálně sponky.Servo Savox 3,5kg co s vahou auta 1,5 kg nemá absolutně žádný problém. K autu samozřejmě dám tři Lipo baterky 2200mAh. Rozumné dohodě se nebráním.K dispozici máme dva kusy,staršího syna autíčka nějak neberou.Obě auta jsou v identickém stavu,jen vložit baterky,zapnout a jezdit. Tak doufám že se najde šťastný majitel.

Odpovědět na inzerát E-revo 1/16

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK