Dvoubarevná tiskárna Felix Printer 3.1

Editovat/smazat/topovat »

Dvoubarevná tiskárna Felix Printer 3.1

Cena:33 990 Kč
Datum vložení:12.10.2016 13:28
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondra
Telefon:724893660

Odpovědět na inzerát »

Prodám málo používanou 3D tiskárnu FELIX 3.1 od kvalitního Nizozemského výrobce 3D tiskáren FELIXrobotics. Tato 3D tiskárna nabízí velmi kvalitní 3D tisk, tichý provoz a velkou tiskovou plochu. Vyhřívaná podložka zaručuje rovnoměrné chladnutí modelu a model se tak při chladnutí nedeformuje, tak jako je tomu u některých jiných 3D tiskáren. Tiskárna disponuje 2 tiskovými hlavami což vám umožní i dvoubarevný tisk. V minulém roce byla oceněna jako tiskárna roku. zakoupena 5/2016!! V tiskárně je úplně nová řídící jednotka - doklad (po poruše čtečky karet). K tiskárně přidám 2 filamenty, a speciální lepidlo. na tiskárně je nalepena nová fólie na tisk. Pořizovací cena 42500kč! K tiskárně faktura - možnost odpočtu DPH pro firmy!!!

Galerie k inzerátu - Dvoubarevná tiskárna Felix Printer 3.1

Odpovědět na inzerát Dvoubarevná tiskárna Felix Printer 3.1

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK